Kır’atım Haber’den Öztürk’e ziyaret

Kır’atım Haber İmtiyaz sahibi Veysi Erkar, Mardin Artuklu Üniversitesi Genel Sekreterlik görevine yeni getirilen Mustafa Öztürk’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Kır’atım Haber İmtiyaz sahibi Veysi Erkar’ı kapıda karşılayan Genel Sekreter Mustafa Öztürk ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, yerel basının bulunduğu şehrin her kademesinde önemli bir yere sahip olduğunu söyledi.

Yeni yayın hayatına giren Kır’atım Haber Dijital Medya Platformu için Veysi Erkar’ı tebrik eden Öztürk, Kır’atım Gazetesini gençlik yıllarından beri bildiğini, Kır’atım gazetesinin elli yıldır ilkelerinden ödün vermeden doğru ve tarafsız haberleriyle her zaman okuyucusunun yanında olduğunu belirtti.

Bize tevdi edilen görevi layıkıyla yerine getireceğine vurgu yapan Öztürk, “Makamlar gelip geçicidir. Önemli olan gelinen makamları mahiyetine uygun bir şekilde kullanabilmektir. Kapımız her zaman herkese açık olacaktır. Rektörümüz Prof. Dr. İbrahim Özcoşar’ın Mardin Artuklu Üniversitesinin kuruluşundan beri burada görev yaptığı için üniversiteye büyük katkıları olacağına inanıyorum. Rektörümüzün projeleri var. Bunları gerçekleştirmek için zamana ihtiyacımız vardır” dedi.

Ziyaret kapsamında Mardin Artuklu Üniversitesi Yapı İşlerinden Sorumlu Genel Sekreter Yardımcısı İzzettin Bayraktar’ı da ziyaret eden Erkar, Genel Sekreter Yardımcısı Bayraktar’a da yeni görevinde başarılar diledi.

Bayraktar ise Yapı İşlerinden Sorumlu Genel Sekreter Yardımcısı olması hesabıyla Mardin Artuklu Üniversitesinin fiziki yapısı hakkında bilgi vererek, tarihi Mardin’de bulunan Mimarlık fakültesinin ve eski PTT binasının restorasyonu kendisi tarafından tamamlandığını, bundan sonrada kendisine verilen bu görevi layıkıyla yerine getireceğini söyledi.

Yorumlar (0)
Yorum ekle