Dijital Medya Platformu

AK Parti’den Çetinkaya’ya hayırlı olsun ziyareti

0 815

AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, Mardin’e bağlı 10 ilçenin AK Parti başkanlarıyla birlikte emniyet müdürleri atama kararnamesine göre Mardin İl Emniyet Müdürlüğü’ne atanan Hakan Çetinkaya’ ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

PZiyarette AK Parti Mardin İl Başkanı ve ilçe başkanları Mardin İl Emniyet Müdürlüğü’ne atanan Hakan Çetinkaya’ ya hayırlı olsun temennisinde bulundular.
Daha sonra İl Başkanı Faruk Kılıç yaptığı kısa konuşmada “Kadim şehir Mardin halkının daima barış ve huzurdan yana olduğunu belirtmek isterim. Dillerin ve dinlerin bir arada yer aldığı eşsiz Mardin’in dokusunu zedeleyecek her türlü oluşumu bertaraf etmek için mücadele edecek olan emniyet güçlerimize en büyük desteği bizler AK Parti olarak vermeye hazırız”.
Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “İnşallah elbirliğiyle içinde bulunduğu huzur ortamını daha da pekiştirerek Mardin’i hak ettiği konuma ulaştırmaya çalışacağız”.

Yorumlar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku