Dijital Medya Platformu

Mardin Kış Ortasında Baharı Yaşadı

0 245

Ülke genelinde olumsuz hava şartları yaşanırken Mardin’de vatandaşlar, vatandaşlar kendini sokağa atarak, parklarda ve caddelerde güneşli havanın tadını çıkardı.

Mardin’de geçtiğimiz Cuma günü yağan kar yağışının ardından bugün güneş sıcak yüzünü gösterdi. Havanın güzel olmasını fırsat bilen vatandaşlar kendini sokağa atıp, parklarda ve caddelerde güneşli havanın tadını çıkardı.

Yaklaşık 15 gündür yağmurlu ve soğuk havanın etkisinde olan Mardin’de geçtiğimiz Cuma günü yağan kar yağışının ardından bugün termometreler 10 dereceyi gösterdi. Uzun süredir güneşli havadan mahrum kalan vatandaşlar da bu durumu fırsat bilerek, adeta parkları doldurdu.

Ülke genelinde devam eden soğuk hava, kar ve sis hayatı olumsuz etkilerken Mardin’de vatandaşlar sıcak ve güneşli havanın keyfini yaşıyor. Güneşli ve sıcak havayı fırsat bilen vatandaşlar gün boyu park ve bahçelerde doyasıya eğlenip kış ortasında güneşlenmenin keyfini yaşadı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku