Dijital Medya Platformu

Mardin Öğrenci Servisçilerinden Elazığ’a Yardım

0 420

Elazığ’ın Sivrice ilçesinde meydana gelen 6,8 büyüklüğündeki deprem nedeniyle bölgeye yurdun dört bir yanından olduğu gibi Mardin’den de çeşitli yardım malzemeleri gönderilmeye devam ediyor.

Bu kapsamda Mardin’de yıllardır öğrenci ve personel taşımacılığını yapan Mardin Öğrenci ve Personel Servisçiler Derneği de kendi imkânlarıyla başlattıkları kampanya dâhilinde deprem bölgesine çeşitli malzemelerden oluşan beş araçlık yardım malzemesi gönderdi.

Mardin Öğrenci ve Personel Servisçiler Derneği Başkanı Abdulaziz Başçı tarafından yapılan açıklamada, “Elazığ’daki kardeşlerimizin yaralarını bir nebze de olsun sarmak amacıyla bizde kendi imkânlarımızla hazırlayarak bölgeye gönderdiğimiz yardım malzemesi yüklü araçlarımız Elazığ’ın Sivrice ilçesine vardı.

Deprem yardım araçlarımızla giden yardım malzemelerini Sivrice ilçesinde bulunan AFAD yetkililerine teslim ettik. Bu vesileyle Elazığ depreminde hayatını kaybeden kardeşlerimize Allah’tan rahmet, yaralı kardeşlerimize de acil şifalar diliyorum. Allah bizlere bir daha böyle acılar yaşatmasın. Hepimizin başı sağ olsun” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku