Dijital Medya Platformu

Ak Parti İl Başkalığından Gazetemize Ziyaret

0 95

Ak Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç ve beraberindeki heyetle birlikte gazetemize nezaket ziyaretinde bulundu.

Ak Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç ve beraberinde  ki ;AK Parti ilçe başkanları  Mehmet Ensari Kavak,  Mehmet Zeki İpekşen,  Şahabettin Şafak, Serdal Bağış ve il yönetim kurulu üyeleri ziyarette hazır bulundu.

Ak Parti Mardin İl Başkanı Kılıç ve Beraberindeki heyeti kapıda karşılayan Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Veysi Erkar, ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getirerek; Kılıç’a, yeni atanan İl Kadın Kollarına Başkanı Esengül Aydın, Ak Parti Kızıltepe İlçe Başkanlığına atanan Bülent Şahin ve Ak Parti Midyat İlçe Başkanlığına getirilen Atilla Yarış için hayırlı olsun dileklerini iletti.

Ziyarette konuşan Ak Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, “Genel Merkez tarafından görevlendirilen çiçeği burnunda başkanlarımızla partinin daha da güçlendiğini belirterek, bu yeniliğin hem parti hem de halkımız için hayırlı olacağına inanıyorum dedi.

Kılıç, “İl Yönetimimle, İlçe Başkanlar ve İlçe Belediye Başkanlarımla bu kadim şehri daha ileriye taşımak için var gücümüzle çalışıyoruz. Bir program dâhilinde zor süreçten geçen esnafımızı ziyaret ederek, sorunlarını yerinde dinliyoruz. İl Kadın Kollarımızla birlikte vatandaşlarımızı evlerinde ziyaret ederek, ihtiyaçlarını tespit ediyoruz. Bu bizim Mardin halkına olan vefa borcumuzdur.

Bu süreçte elbette sıkıntılarımız var ama Allah’ın izniyle hep birlikte el ele vererek ve bir birimizden destek alarak bu sıkıntıların üstesinden geleceğimize inancım tamdır. Her zaman sahadayız ve halkımızın yanındayız. Çünkü biz gücümüzü bu halktan alıyoruz. Hal böyle olunca da halkımıza karşı görevimizi en iyi şekilde yerine getirmeye çalışıyoruz” dedi.

Ziyaret, iyi dilek ve temennilerle son buldu.

                                                                   Haber : Halil YORĞUN

 

 

Yorumlar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku