Dijital Medya Platformu

SDS 120 DK DAĞ BİSİKLETİ KUPASINDA MARDİN BİRİNCİ OLDU

0 259

Mardinli iş adamı Mehmet Samsa tarafından kurulan Margenç Samsa Bisiklet Spor Kulübü, yarışmalarda gösterdiği performanslarla başarıdan başarıya koşuyor.

Antalya’da 3.sü düzenlenen ‘SDS 120 DK DAĞ BİSİKLETİ KUPASI’ müsabakalarında Samsa Bisiklet Spor Kulübü gösterdiği üstün performansla birinciliği rakiplerine kaptırmadı.

Samsa Bisiklet Spor Kulübü bünyesinde yarışan sporculardan

Ahmet Can Akpınar kendi yaş kategorisinde 1. Genel klasmanda ise ikinci olurken, İbrahim Gülmez ise büyük erkekler kategorisinde ikinci oldu.

Sporcuların gösterdiği üstün performanstan dolayı açıklamalarda bulunan Samsa Bisiklet Spor Kulübü Başkanı Mehmet Samsa, “Antalya’da üçüncüsü düzenlenen ‘SDS 120 DK DAĞ BİSİKLETİ KUPASI’ müsabakalarında büyük başarı gösteren sporcularını kutluyorum.

Öncelikle 2020 sezonuna çok iyi bir şekilde başlayan sporcularımı, Samsa Bisiklet Spor Kulübü Antrenörü Veysel Gülmez’i başarılarından dolayı gönülden tebrik ediyor ve bundan sonraki yarışmalarda da başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Açıklamasında Samsa, 21-22 Mart’ta Mardin’de yapılacak olan Uluslararası Dağ Bisikleti Kupasına bütün Mardinli sporseverleri bekliyorum çağrısında bulundu.

 

Yorumlar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku