Dijital Medya Platformu

Yeni Başkan Aydın, Mazbatasını Aldı

0 597

Ak Parti Mardin İl Kadın Kolları Başkanlık görevine atanan Esengül Aydın için Ak Parti Mardin İl Başkanlığında tören düzenlendi.

Ak Parti Mardin İl Başkanlığında düzenlenen törene Ak Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, Artuklu Belediye Başkanı Abdulkadir Tutaşı, Ak Parti İlçe Başkanları ve çok sayıda partili katıldı.

Ak Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç’ın açılış konuşmasının ardından konuşan Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Esengül Aydın konuşmasına İdlib’te şehit düşen dört şehidimize Allah’tan Rahmet ailelerine  baş sağlığı dileyen Başkan Aydın, yaralılara acil şifalar diledi. 

 Yunus Emre’den Biz gelmedik kavga için, bizim işimiz sevgi için. Dostun evi gönüllerdir, gönüller yapmaya geldik sözünü okuyarak sözlerine başlayan Aydın, Ak Parti’nin kuruluşundan beri bu camiada olmam bana büyük tecrübeler kazandırmış ve beklide o tecrübeler sayesinde bu günlere geldiğini söyledi.

Gün birlik olma günü, kardeş olma günüdür diyen Aydın, “Bundan sonra da amacımız partimizin misyonuna ve vizyonuna yakışır bir kadın kolları teşkilatını kurmaktır. Ben tek başıma hiçbir şey değilim bunun farkındayım ve bilincindeyim. Teşkilatçılık ‘Ben’ kelimesini asla kaldırmaz, ‘Biz’ dediğiniz zaman başarılı olursunuz. Bizler iyi bir teşkilat kurduğumuz zaman, Allah’ın izniyle başaramayacağımız hiç bir şeyinde olmayacağını göreceksiniz. Bana bu anlamda güvenen, desteğini esirgemeyen değerli il başkanıma ve dualarını benden esirgemeyen siz değerli dava arkadaşlarıma teşekkürlerim sonsuzdur. Bana tevdi edilen bu görevi layıkıyla yerine getireceğime inancım tamdır” dedi.

Programın sonunda yeni göreve getirilen Ak Parti Mardin İl Kadın Kolları Başkanı Esengül Aydın, mazbatasını Ak Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç ve Artuklu Belediye Başkanı Abdulkadir Tutaşı’nın elinden aldı.

 

 

Yorumlar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku