Dijital Medya Platformu

Mardin’de elektrik kesintisi

0 279

Mardin’in Kızıltepe ve Derik ilçelerinde bakım- onarım nedeniyle elektrik kesintisi yapılacaktır.

Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş (DEDAŞ) Mardin İl Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamaya göre Kızıltepe ve Derik ilçelerinde bulunan Enerji nakil hattı üzerinde yapılacak olan bakım- onarım nedeniyle elektrik kesintisi uygulamasına gidilecektir.

Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş Mardin İl Müdürlüğü Sistem İşletme İl Yöneticiliği tarafından 400 kw Kızıltepe Serkan AY Trafo Merkezi ile irtibatlı F3 Derik ve F4 Akdoğan Enerji nakil hattı üzerinde bulunan KÖK-380 binasında bakım-onarım yürütüleceğinden 22.01.2020 Çarşamba günü 09:30-16:30 saatleri arasında güvenlik amaçlı elektrik kesintisi yapılacaktır.

Bu çalışma doğrultusunda Kızıltepe ilçesinden; Aktulga, Akziyaret, Akçapınar, Beşdeğirmen, Damlalı, Demet, Demirci, Demirler, Doğanlı, Düğürk, Erikli, Esenli, Gürmeşe, Hacıyusuf, Hocaköy, Kılduman, Timurçiftliği, Uzunkaya, Yalınkılıç, Yamanlar, Yurtderi, Çaybaşı, Çimenli ve Örencik Mahalleleri elektrik kesintisinden etkilenecektir.

Burada ikamet eden vatandaşlara duyrulur.

Yorumlar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku