Dijital Medya Platformu

Açık bırakılan rögar kapağı tehlike saçıyor

0 251

Artuklu ilçesine bağlı Çubuk mahallesi 25. sokakta yaklaşık bir aydır açık bulunan rögar kapağı, mahalle sakinlerine ve çocuklara zarar vermesinden endişe ediliyor.

Mardin merkez Artuklu ilçesine bağlı Çubuk mahallesi kırkıs caddesi ile 25. sokak bileşeninde bulunan Belediye’ye ait kanalizasyon rögarı yaklaşık bir aydır açık bırakıldığından çocuklara ve yoldan geçen mahalle sakinlerine tehlike yaratıyor.

Yaklaşık bir aydır kapağı kapatılmayan rögarın tehlikelere davetiye çıkardığını belirten mahalle muhtarı Ferhan Çalhan, “Her gün öğrenciler okula gidip gelmek için bu yolu kullanıyor. Sabahın erken saatlerinden itibaren bu yolu kullanan öğrencilerin açık olan rögardan zarar görmesinden endişe ediyoruz. Allah göstermesin, içine çocuk düşerse ağır yaralanabilir. Mahalle sakinleride bu durumdan çok tedirgin. Burada bir kaza yaşanmadan önce rögar kapağının sağlıklı bir hale getirilmesini istiyoruz” talebinde bulundu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku