Dijital Medya Platformu

Mardin’de Foto Maraton 2020 Heyecanı Başlıyor

0 255

     Mardin Valiliği ve Mardin Büyükşehir Belediyesi’nin   “Medeniyetler Şehri Mardin”dir.

     Medeniyetler şehri olan Mardin ve tüm ilçelerinin tanıtılmasına katkı sağlamak, şehrin kültürel, tarihi ve doğal zenginliğinin ve turistik yönlerinin ön plana çıkarmasının,  Mardin ve tüm ilçelerinde yaşayan insanların fotoğraf sanatına ilgi duymasına, sanatsal faaliyetlere katılımın arttırılmasına ve fotoğraf sanatının gelişmesine katkı sağlayacağı amaçlandığı sanatsal etkinlik kapsamında fotoğraf sevenlerin buluşacağı “Mardin Foto Maraton 2020” konulu Foto Maraton 9-12 Nisan 2020 tarihleri arasında düzenlenecektir.   

         Yarışmaya hem profesyoneller hem amatör yarışmacılar katılabilecek olup, yarışma kapsamında dört gün boyunca Foto Maraton da yer alacak.

        Mardin’de Dört Gün Foto Maraton Düzenlenecek

       Yarışmada 9 – 12 Nisan 2020 tarihleri arasında Mardin ve ilçelerini kapsayan Foto Maraton 2020 düzenlenecek. Foto Maraton 2020’ ye katılmak için Mardin’e gelen yarışmacılar 4 gün boyunca Mardin’i bütün yönleriyle fotoğraflayacaklar

      Yarışmayla İlgili Tüm Detaylar İnternet Sitesinde

      “Foto Maraton Mardin 2020” yarışmasına katılmak isteyen adaylar, yarışmanın bütün detaylarına www.mardin.gov.tr internet sitelerinden ulaşabileceklerdir.

        Yarışmada Dereceye Girenlere Çeşitli Ödüller Verilecek

       Seçili kurulunu Uluslararası Fotoğraf sanatçılarının oluşturduğu yarışmada   Burak Şenbak, Cengiz Karlıova, Hasan Açan, Mustafa Kılıç, Murat  Bakmaz, Özlem Gün Bingöl, Sadık Üçok jüri olarak yer alacak.    Yarışmada 3 X Eş Değer Başarı Ödülü: 5.000 TL, Aziz Sancar Özel Ödülü: 5.000 TL, Mardin Valiliği Özel Ödülü  :3.000 TL, Mardin B.B  Özel Ödülü :3.000 TL, Mansiyon Ödülü  (4 Eser )  :2.000 TL, Sosyal  Medya Özel Ödülü: 1.000 TL,  Sergileme Ödülü  (40 Eser)   :500 TL, Satın Alma (Kurumun İsteği Kadar) : 500 TL ödül verilecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku