Dijital Medya Platformu

Kaymakam Dündar: Öğrenci kardeşlerimizin yanındayız

0 236

Midyat Kaymakamı Tekin Dündar, Halk Eğitim Merkezi bünyesinde üniversite sınavlarına yönelik açılan destekleme kurslarındaki öğrencileri ziyaret edip, kaynak kitaplar hediye etti. Kaymakam Dündar “Her zaman öğrenci kardeşlerimizin yanındayız.”dedi.

Halk Eğitim Merkezi bünyesinde açılan destekleme kurslarında üniversite sınavına hazırlanan 120 öğrenciyi ziyaret eden Kaymakam Tekin Dündar burada öğrencilere yardımcı kaynak kitap desteğinde bulunarak, çalışmalarında başarılar diledi.

Öğrencilerle kısa süreli sohbet eden Dündar “Üniversite sınavına hazırlanan öğrenci kardeşlerimizin her zaman yanındayız. İnşallah hepsi de istediği bölümü ve okulu kazanacaklar. Muvaffakiyetler diliyorum hepsine.”ifadelerini kullandı.

Ziyaretten dolayı mutlu olan öğrenciler ise hediyeler ve başarı dilekleri için Kaymakam Dündar’a teşekkür etti.Kaymakam Dündar’a İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdulkadir Altay ve Halk Eğitim Merkezi Müdürü Orhan Şaşmaz eşlik etti.

Yorumlar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku