Dijital Medya Platformu

Mardin’de AK Parti Kongre Süreci Başladı

0 319

 

AK Parti Mardin İl Başkanlığında 7. Olağan kongre süreci Savur ve Ömerli ilçesinde başladı. 

 

AK Parti Savur ve Ömerli  İlçe Başkanları güven tazeledi. Her iki ilçede de tek liste halinde gidilen seçimlerde mevcut  ilçe başkanları Mehmet Ensari Kavak ve Mehmet Zeki İpekşen delegelerin oyunu alarak güven tazeledi.

 

AK Parti 7. Olağan Büyük Kongresi kapsamında Savur ve Ömerli ilçelerinde gerçekleşen kongrelere Ak Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, AK Parti Genel Merkez MKYK Üyesi Konya Milletvekili Ahmet Sorgun, Ak Parti MKYK Üyesi Orhan Miroğlu, Ak Parti Mardin Milletvekilleri Şeyhmus Dinçel ve Cengiz Demirkaya Ak Parti İlçe Başkanları, Ak Parti İlçe Belediye Başkanları ve çok sayıda partili katıldı.

 

Her iki kongrede de konuşan Ak Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, Ak Parti’ye gönül vermiş partililere hitap ederek, AK Partinin 18 yılda yaptıklarını iyi anlatmamız gerektiğini söyledi.

 

Savur ve Ömerli için inandığın yolda yürü diyen Başkan Kılıç, “Bizler bir büyük davanın sevdalısı insanlar olarak burada, bir aradayız. Elbette bu büyük davada bizlerin bir arada olmasını sağlayan hiç kuskusuz reisimiz, Kurucu Genel Başkanınız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dır” dedi.

 

AK Parti kadrolarının gönüllülük esasına göre çalıştıklarını ve çok büyük bir teşkilat olduklarını vurgulayan Kılıç, “Bu kutlu davayı kuran, ülkemizi ve AK Partimizi başarıdan başarıya koşturan, her seçimde milletimizin gönülden desteğini ve duasını alan, AK Parti’yi Türkiye ve dünya markası yapan, liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ı şahsım ve divan kurulumuz, delegelerimiz, salonda olan ve olmayan bütün gönüldaşlarımız adına saygı ve minnetle anıyor selamların en güzeliyle selamlıyorum” ifadelerini kullandı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku