Dijital Medya Platformu

Mardin’in İki İlçesinde Elektrik Kesintisi Yapılacak

0 256

Mardin Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş (DEDAŞ) ve TEİAŞ tarafından yapılan açıklamada Dikmen DM kabininde yapılacak olan bakım onarım nedeniyle güvenlik amaçlı elektrik kesintisine gidilecektir.

Kızıltepe ilçesi Dikmen DM kabininde yüklenici firma tarafından yürütülecek olan çalışmalar kapsamında Salı ve Perşembe günü saat 09.00 ile 18.00 saatleri arasında güvenlik amaçlı elektrik kesintisi yapılacaktır. Bu çalışmalar doğrultusunda Kızıltepe ilçesinin Bektaş, Belli, Dora, Dikmen, Işıkören, Ortaköy, Sanca, Timurçiftliği, Ulaşlı, Yolaldı, Yoncalı, Çakır, Çanaklı, İkizler ve İnandı mahallelerinde elektrik kesintisine gidilecektir.

Yine Mardin’in Nusaybin ilçesinde yüklenici firma tarafından yürütülecek olan tesis çalışmaları nedeniyle Salı günü 06.00-08.00 saatleri arasında güvenlik amaçlı elektrik kesintisi yapılacaktır. Bu çalışma doğrultusunda Nusaybin İlçesinden; 8 Mart, Barış, Devrim, Fırat, Kışla, Mor-Yakup, Selahaddin Eyyubi, Yenituran, Zeynelabidin, Çatalözü, Çağlar ve İpekyolu Mahalleleri elektrik kesintisinden etkilenecektir.

Mardin Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş (DEDAŞ) tarafından konuyla ilgili yapılan açıklamada elektrik kesinti yapılacak saatler arasında vatandaşların tedbir almalarını istedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku