Dijital Medya Platformu

Savur’da İris Çiçeği Fotoğraf Sergisi açıldı

0 20

8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle Savur İlçe Hastanesinde İris Çiçeği Fotoğraf Sergisi açıldı.

Mardin’in Savur İlçesinde bulunan Savur Prof. Dr. Aziz Sancar İlçe Devlet Hastanesinde 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkilikleri kapsamında İris Çiçeği Fotoğraf Sergisi açıldı.

Serginin açılışına katılan Savur İlçe Hastanesi Başhekimi Dr. Uğur Kılıçaslan, “8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında Savur’un 20 coğrafi işareti olan simgeler Muhammed Filiz ile Ece Yüksel adlı sanatseverler tarafından fotoğraflanarak, Savur’da yetişen, bolluk ve bereketin simgesi olan İris Çiçeği adına hastanemizde sergilenmiştir. Bu sergimizi ‘Günü8 Mart Dünya Kadınlar’ adına düzenledik. Bu vesileyle kadın çalışanlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlarken, bu sergide emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.

Daha sonra Hastanesi Başhekimi Dr. Uğur Kılıçaslan, Hastane çalışanlarına yatan hastalara ve katılımcılara İris Çiçeği ikram etti. Serginin açılışına, Savur Kaymakamı Bayram Türker, Ak Parti Savur İlçe Başkanı Ensari Kavak, Kamu Kurum ve Kuruluşlarının İdari Amirleri, hastane çalışanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Yorumlar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku