Dijital Medya Platformu

Mardin’in İlçelerinde Elektrik Kesintisine Devam Ediliyor

0 248

Mardin Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş (DEDAŞ) ve TEİAŞ tarafından yapılan açıklamada Midyat ve Dargeçit ilçelerinde bakım onarım nedeniyle güvenlik amaçlı elektrik kesintisine gidilecektir.
Mardin’in Midyat ilçesinde PS4 Trafo Merkezi ile irtibatlı F2 İdil fiderinde TEİAŞ tarafınca röle çalışması yürütüleceğinden Perşembe günü 08.00-16.00 saatleri arasında elektrik kesintisi yapılacaktır. Bu çalışmalar kapsamında Midyat ilçesinden bağlı Doğançay, Gülgöze, Güngören, Güven, Oyuklu, Pelitli, Tulgalı, Yayvantepe, Yenice, Çandarlı ve Çayırlı Mahalleleri ve Nusaybin ilçesinden Taşköy mahallesi elektrik kesintisine gidilecektir.

Dargeçit’te ise Mardin PS4 Trafo merkezi barası ile irtibatlı F1 Dargeçit enerji nakil hattmda OG hat bakım onanm çalışmalarından dolayı Perşembe günü 08.00-14.00 saatleri arasında güvenlik amaçlı elektrik kesintisi yapılacağından, bu çalışmalar doğrultusunda Dargeçit ilçesindene bağlı Akyol, Akçaköy, Alayunt, Altınoluk, Altıyol, Bahçebaşı, Batur, Baysun, Bağözü, Belen, Beğendi, Bostanlı, Değerli, Gürgen, Gürışık, Ilisu, Karabayır, Kartalkaya, Kılavuz, Kısmetli, Korucu, Kumdere, Kuşluca, Ormaniçi, Safa, Saray, Suçatı, Sümer, Tanyeri, Tavşanlı, Temelli, Tepebaşı, Ulaş, Yamimaz, Yılmaz, Yoncalı, Çatalan, Çatalçam, Çavuşlu, Çelikköy ve Çukurdere Mahalleleri ve Midyat ilçesinden; Alagöz ve Başyurt Mahalleleri elektrik kesintisinden etkileneceği bildirildi.

Mardin Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş (DEDAŞ) tarafından konuyla ilgili yapılan açıklamada elektrik kesinti yapılacak saatler arasında vatandaşların tedbir almalarını istedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku