Dijital Medya Platformu

Mardin Alışveriş Merkezinden Örnek Davranış

0 328

Mardin’de yıllardır hizmet veren Emirgan Alışveriş Merkezi Korona virüs salgını tedbirleri kapsamında müşterilerine eldiven dağıtmaya devam ediyor.

Türkiye’de corona virüsü vakalarının görülmesinin ardından Emirgan market’te özellikle müşterilerin yoğun olduğu saatlerde sıkı önlemler alınmaya başlandı. Bu kapsamda Emirgan market’te  önlemler en üst seviyeye çıkarıldı.

Emirgan market’te yapılan dezenfektan çalışmaları kapsamında marketin her yerini dakika başı temizlediklerini, çalışanların maske ve eldivenlerine dikkat ettiklerini ayrıca alışveriş sepetlerini ve tezgahları sık sık temizlediklerini belirten Çetin Ersöz, “Bu gibi dönemlerde özellikle temel ihtiyaç maddelerine talebin hızlıca arttığı eğilimini göz önünde bulundurarak, özellikle kişisel bakım ve hijyen kategorilerinde, kolonya, ıslak mendil, el sabunu gibi ürünler ile temel ihtiyaç maddesi olan su, süt, un, yağ, şeker, makarna ve bakliyat ürünleri, bebek bezi, bebek maması gibi ürünlerde stoklarımızda mevcuttur. Bu vesileyle müşterilerimizi hiçbir şekilde zor durumda bırakmayacağız. Bu aşamada müşterilerimizden tedirgin olmamalarını istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Ersöz, “Korona virüs salgını tedbirleri kapsamında ayrıca marketteki ekmek reyonu için bir elemen tahsis ederek, müşterilerimizin elle temasının önlenmesi, hijyen şartları kesintiye uğratmadan ekmeği ambalajlayarak müşterilerimize takdim ediyoruz” şeklinde konuştu.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku