Dijital Medya Platformu

Mardin’de Toplu Taşıma Ücretlerine Zam Yapıldı

0 525

Mardin Büyükşehir Belediyesi Meclisinden toplu taşıma ücretlerine zam kararı çıktı. Mardin Şoförler Odasının daha önce talep ettiği zam kararı belediye meclisinde onaylandı.

Mardin Büyükşehir Belediyesinde yapılan meclis toplantısının oturumu ardından, Mardin Şoförler Odasının daha önce talep ettiği zam kararı görüşülerek karara bağlandı. Mardin Büyükşehir Belediyesi Meclisinde alınan kararla; şehir içi toplu taşıma ücretlerine yansımaya başlandı.
Mardin Büyükşehir Belediye Meclisi, Şoförler Odasının zam kararını onayladı.Yapılan zamla birlikte Mardin’de toplu taşıma otobüslerinde öğrenci ücreti; 1 Lira 50 Kuruş, tam ücret ise 2 Lira 25 Kuruş olarak belirlendi. Alınan karar ile ücret tarifesi toplu taşıma minibüs ve otobüslerde uygulanmaya başlandı.

Daha önce Mardin’de toplu taşıma minibüs ve otobüslerinde öğrenci ücreti; 1 Lira 25 Kuruş, tam ücret ise 2 Lira tarifesi uygulanıyordu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku