Dijital Medya Platformu

Mardin Umut Kervanı Muhtaçlara Hijyen Paketi Yardımı Yaptı

0 265

 Yetim, mağdur, muhtaç ve mültecilere yaptığı düzenli yardımlarla ismini sık sık duyduğumuz Mardin Umut Kervanı Kovid-19 önlemleri kapsamında yetim ailelerine, muhtaçlara ve mültecilere hijyen paketi dağıttı.

Yetimlere, muhtaçlara ve mültecilere yönelik insani yardım çalışmalarını aralıksız sürdüren Mardin Umut Kervanı Kovid-19 virüsü önlemleri kapsamında muhtaç ailelere destek olmak için hijyen paketi dağıtımında bulundu.

Bu çerçevede Artuklu merkez mahallelerinde 70 aileye hijyen paketi dağıtımında bulunurken, Ortaköy’de 15 aileye hijyen paketi dağıtımı yapıldı. Bunun yanı sıra Yeşilli ilçe merkezinde de 15 muhtaç aileye hem hijyen paketi hem de kırmızı et paketi dağıtımı gerçekleştirildi.

Artuklu merkez mahallelerinin dağıtımında birebir bulunan Mardin Umut Kervanı Sekreteri Abdurrahim ÖZGÜN, “Kovid-19’un yayıldığı bu günlerde ve en zor şartlarda dahi gerekli önlem ve tedbirlerimizi aldıktan sonra insani yardımlarını sürdürmeye devam edeceklerini” belirtti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku