Dijital Medya Platformu

MARDİN TKDK İL KOORDİNATÖRLÜĞÜNDE GÖREV DEĞİŞİMİ

0 112

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destek Kurumu (TKDK) Mardin il Koordinatörlüğü’nde görev değişimi oldu. Erdal Çelik’ten boşalan koltuğa Tahsin Aba atandı.

Uzun süredir TKDK Mardin il koordinatörlüğü görevini yürüten Erdal Çelik, TKDK Kurum merkezi tarafından görevinden alınarak yerine daha önce TKDK Mardin İl Koordinatörlüğü Kurucu görevini yapanTahsin Aba’yı atadı.

2012-2016 yılları arasında TKDK Mardin İl Koordinatörü Kurucu görevini yapan Tahsin ABA, asaleten tekrar TKDK Mardin İl Koordinatörüğüne getirildi. Bundan yaklaşı bir ay önce TKDK Mardin İl Koordinatörlüğünü ziyaret eden TKDK Başkanı Muhammed Adak, ziyaret esnasında kurum personellerinin sorunlarını dinleyerek, kurum sorunlarından haberdar olduğunu ve bu sorunların giderilmesi noktasında gerekli çalışmaların yapılacağını ifade etmişti. Bunun akabinde de Erdal Çelik görevinden alınarak yerine Tahsin Aba’yı atadı.

Erdal Çelik’ten görevi devralan Tahsin Aba çalışmalarından dolayı Çelik’e teşekkür ederek, bu görev değişimini bir bayrak yarışı olduğunu söyledi.

Yorumlar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku