Dijital Medya Platformu

Bakan Pekcan paylaştı: Temassız dış ticarette yeni görüntü

0 244

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında başlatılan “Temassız Dış Ticaret” uygulamasına yer verilen görüntüleri paylaştı.

Bakan Pekcan, Twitter hesabından Kovid-19 ile mücadele kapsamında hayata geçirdikleri sisteme ilişkin paylaşımda bulundu.

Paylaşımında uygulamaya ilişkin görüntülere de yer veren Pekcan, “Hiçbir zorluk bizi durdurmamalı, her şeye rağmen üretim ve ihracat devam etmeli dedik, insan teması olmayan ‘Temassız Ticaret’i hayata geçirdik. Bu örnek uygulamamızla ticaretin etkin ve güvenli bir şekilde devamını sağlıyoruz.” ifadelerini kullandı.

‘Temazsız dış ticareti başlattık’
Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan sosyal medya hesabından paylaştığı videoyla temazsız dış ticareti başlattıklarını duyurdu. Bakan Pekcan paylaşımında ‘Hiçbir zorluk bizi durdurmamalı, her şeye rağmen üretim ve ihracat devam etmeli” dedik, insan teması olmayan Temassız Ticaret’i hayata geçirdik. Bu örnek uygulamamızla ticaretin etkin ve güvenli bir şekilde devamını sağlıyoruz’ ifadelerini kullandı.

Yorumlar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku