Dijital Medya Platformu

Midyat’ta Yatalak Hastaya, Hasta Yatağı Verildi

0 244

Mardin’in Midyat ilçe Belediyesi, ihtiyaç sahibi yatalak hasta Naime Köz (62)’e, fonksiyonlu hasta yatağı verdi.

Yunusemre Mahallesinde yıllardır yatağa bağlı olarak yaşayan yatalak Naime Köz’ e, Midyat Belediyesi Beyaz Masa ekipleri tarafından çok fonksiyonlu hasta yatağı teslim edildi.

Naime Köz’ün kızı Halime Mardin, Midyat Belediyesi Beyaz Masa’ ya başvurduğunun bunun üzerine, temin edilen hasta yatağın, kendilerine teslim edildiğini söyledi.

Halime Mardin, “Annem çok zorunda olduğu için mecbur kaldım ve Beyaz Masa’ yı aradım. Annem için hasta yatağı istedim. Sağ olsunlar hemen ihtiyacımıza cevap verdiler. Belediye Başkanımız Veysi Şahin’den Allah razı olsun. Beyaz Masa ekibine bize yardımcı oldukları için teşekkür ederim.” Diye konuştu.

Midyat Belediyesi Beyaz Masa yetkilisi Selami Akçay ise, “Bize telefon ile ulaştılar. Hasta yatağı talepleri olduğunu bildirdiler. Hasta ziyaretinde bulunarak ihtiyaçlarını tespit ettik. Yaşlılığa bağlı Bel fıtığı ve Alzaymır hastası olduğunu gördük. Bizde bu durumu Belediye Başkanımıza hemen bu durumunu ilettik. Başkanımız hasta yatağını temin edilmesi ve ihtiyaçlarının giderilmesi talimatı verdi. Beyaz Masa olarak gün içerisinde bize gelen talepleri karşılamaya çalışıyoruz.” Dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku