Dijital Medya Platformu

Mardin İHH, İhtiyaç Sahibi Ailelere Kurban Eti Dağıttı

0 321

İHH İnsani Yardım Vakfı Mardin Şubesi tarafından Coronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle ihtiyaç sahibi ailelere kurban eti dağıttı.

Hayırsever vatandaşlar tarafından kesilen adak kurbanları İHH İnsani Yardım Vakfı Mardin Şubesi aracılığıyla Mardinde ikamet eden yaklaşık 30 ihtiyaç sahibi aileye dağıtıldı.
Ülke genelinde olduğu gibi Mardin’de de Coronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle birçok esnaf ve vatandaş işsizler kervanına katılırken, beraberinde de birçok ihticı doğurdu. İhtiyaç sahibi olan bu ailelere hayırsever vatandaşlar, İHH İnsani Yardım Vakfı Mardin Şubesi üzerinden ulaşmaya çalışıyor. İHH’nın yetim, yoksul ve yetim Suriyeli ailelere, yaşlılara dağıtılan kurban etleri birçok ailenin yüzünü güldürdü. Dağıtılan etlerin yanında İHH İnsani Yardım Vakfı tarafından hazırlanan gıda koliside ihtiyaç sahibi ailelere ikram edildi.
Bu gibi yardımların tespit edilen ihtiyaç sahibi ailelere her zaman düzenli olarak dağıtılacağı ifade edildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku