Dijital Medya Platformu

Ömerli Hastanesi Dijital Röntgen Cihazına Kavuştu

0 234

Mardin İl Sağlık Müdürlüğünün girişimleriyle Ömerli İlçe Hastanesine Dijital Röntgen Cihazı kazandırılarak, cihazın Ömerli ilçesinde bulunan vatandaşlara hizmet vermeye başladığı belirtildi.

Her geçen gün kendini yenileyen ve hizmeti vatandaşların ayağına getiren bir anlayışla hizmet ettiklerini dile getiren Ömerli İlçe Hastanesi Başhekimi Dr. Mehtap Bingül; “Polikliniklerde, aile hekimliklerinde ve acil servislerde görev yapan hekimlerimizin hastalarla ilgili bazı tanı ve tedavilere ulaşabilmesi açısından son derece büyük önem arz eden bu cihazımıza kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Cihazın hizmete girmesiyle hastalarımız artık röntgen çekimi için ilçe dışındaki hastanelere gitmelerine gerek duyulmayacak. Böylece hızlı bir şekilde tanı konulup tedavileri burada yapılabilecektir.”

Bu cihazın ilçemize temin edilmesinde emeği geçen Başta İl Sağlık Müdürümüz Uzm. Dr. Saffet Yavuz ve Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanlığına desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum.”dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku