Dijital Medya Platformu

Cansuyu Mardin yardımları devam ediyor

0 300

Cansuyu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Mardin Temsilciliği Koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle işsiz kalan ihtiyaç sahibi ailelere ve Mardin’de kalarak evlerine gidemeyen öğrencilere yardımlarını ulaştırmaya devam ediyor.

Cansuyu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Mardin Temsilciliği bir taraftan ihtiyaç sahibi ve yardıma muhtaç aileleri yalnız bırakmazken diğer taraftan da Ramazan ayı vesilesiyle binlerce aileye gıda, ev eşyası ve çeşitli yardımlar dağıtarak yardımcı olmaya çalışıyor.

Cansuyu Yetimleri Unutmuyor…
Kurulduğu günden beri yetimlere kol kanat geren Cansuyu, Ramazan’da da onları sahipsiz bırakmama adına çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Yurt içinde ve yurt dışında yetimlere sahip çıkan Cansuyu, sağlanan ayni ve nakdi yardımlarla onlara yalnız olmadıklarını hissettiriyor.
Dünyanın çeşitli bölgelerinde bulunan mülteci kamplarında yardımlarını yoğunlaştıran Cansuyu, ülkemizde bulunan yetimleri de yalnız bırakmıyor. Mardin’deki çalışmalarına da devam eden Cansuyu, Dünya genelinde yaygınlaşan ve topyekün mücadele edilen Corona Virüs salgını dolayısıyla işsiz kalmış, yetim, yoksul ve ihtiyaç sahibi ailelere gıda kolilerini ulaştırmaya devam ediyor.

Cansuyu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Mardin Temsilciliği Mardinli hayırseverlere seslenerek, bu zor günlerde yardım yapmaya davet ediyor…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku