Dijital Medya Platformu

Timurağaoğlu Koronayı Yendi

0 274

Koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle yaklaşık 10 gün önce tedavi altına alınan Mehmet Timurağaoğlu hastalığı yenerek taburcu oldu.

Mardin İHH, Kızıltepe İmam Hatipliler Derneği ve Kızılay Şube Başkanı olan Mehmet Timurağaoğlu Koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle yaklaşık 10 gün önce hastaneye kaldırılarak tedavi altına alınmıştı. Tedavi sürecinde yapılan testlerinin negatif çıkması üzerine sağlığına kavuşarak taburcu oldu.
Karantina sürecine evinde devam edecek olan Timurağaoğlu, bu süreç içerisinde insanların hem kendi sağlığı hemde başkasının sağlığını göz önünde bulundurarak evde kal çağrısına uymaları gerektiğini, zorunlu olmadıkça dışarı çıkmamaları, çıkmaları halinde ise sosyal mesafeye dikkat etmeleri gerektiğine vurgu yaptı.
Bu süreçte dualarıyla ve mesajlarıyla kendisini yalnız bırakmayan dostlarına, yakınlarına ve özellikle yakın ilgilerinden dolayı sağlık çalışanlarınada teşekkürünü ihmal etmeyen Timurağaoğlu, “Covid-19 kaynaklı tedavi gördüğüm hastanede beni arayan, mesaj gönderen ve dua eden herkese teşekkür ediyorum. Hastanede tedavi gördüğüm 10 gün boyunca yakın ilgilerinden dolayı Kızıltepe Devlet Hastanesi çalışanları başta olmak üzere bütün sağlık çalışanlarımıza da ayrıca şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku