Dijital Medya Platformu

Ozonterapi tedavisi Mardin’de Başladı

0 34

Bugüne kadar birçok hastalığın tedavisinde kullanılan Ozonterapi tedavisi bundan böyle Mardin’de yapılacak.

Özel Mardin Park Hastanesi tarafından kurulan ‘Ozonterapi Ünitesi’ dışa bağımlılığı önlerek, Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Zeynel Abidin Demir ‘in kontrolünde Mardinlilere hizmet verecek.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan İl Sağlık Müdürümüz Uzmanı Dr. Saffet Yavuz, Özel Mardin Park Hastanesi yönetimine teşekkür ederek; bu tedavi yönteminin ilimizde ilk defa yapılacak olması çok sevindirici ve mutluluk verici bir durum olduğunu söyledi.

Bu tedaviden faydalanmak isteyen vatandaşlarımız artık hiçbir ulaşım sıkıntısı yaşamadan kendi memleketlerinde rahatça tedavilerini olabileceklerini belirten Yavuz, “Emeği geçen herkesi canı gönülden kutluyorum. Daha önce hastalarımız, Ozonterapi tedavisi için Diyarbakır’a gitmek zorunda kalıyorlardı. Bu yüzden hastalarımız hem maddi hem manevi sıkıntılar yaşıyordu. Hatta bazı hastalarımız tedaviyi yaptırmaktan vazgeçiyordu. Yaklaşık 150 yıldır birçok hastalığın tedavisinde güvenle kullanılan Ozonterapi şimdi de Mardinlilerin hizmetinde. Vücudun oksijen düzeyini arttırarak hastalıkların hücresel düzeyde iyileşmesini sağlayan Ozonterapi yara tedavisi Virüslerden Kanser hastalığı, Böbrek hastalığından Kadın hastalıklarına kadar biçok alanda etkili bir şekilde kullanılmaktadır” dedi.

Ozonterapinin kullanıldığı alanları anlatan Yavuz, “Yara tedavisi, Yaşlılık dönemi,Virüslerden kaynaklanan hastalıklar, Kadın hastalıkları, Kanser hastalığı, Anti-agıng ve yeniden hücre canlandırma, Kas, eklem ve romatizmal hastalıklar, Nörolojik hastalıklar, Ağrı tedavisi,Dolaşım bozuklu, Deri hastalıkları, Kronik yorgunluğun giderilmesi, Böbrek hastalıkları, Estetik, Diş ve diş eti hastalıkları, Detoks (toksinlerden arınma), Göz hastalıkları, Kendini iyi hissetmeme, Bağırsak hastalıkları, Cinsel sorunlar ve tedavilerinde kullanılmakradır” açıklamasını yaptı.

Yorumlar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku