Dijital Medya Platformu

AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, 10 Mayıs Anneler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

0 287

İl Başkanı Kılıç mesajında;

Her insanın üzerinde büyük emekleri olan ve sadece bir gün değil her gün özel olan tüm annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyorum. Annelik doğası sevgi, şefkat, merhamet ve fedakarlık sözcüklerinin tamamını içinde barındıran en güzel duygudur.

Anne bakış açısı, annenin duyguları sadece bir zamanı kapsamıyor. Kendisi ömür sürdükçe onunla beraber tekrar tekrar yeşeren sevgi tomurcukları tüm evladını kapsıyor. Bizlere gerçek değeri sunan, hayatımıza anlam katan annelerimize evlat olarak bizlere de önemli görevler düşmektedir. Onlara karşı saygı ve sevgide asla kusur etmemeli, yaşamlarının her anında desteğimizi esirgememeliyiz”.

İl Başkanı Kılıç, “Bu özel günü bazılarımız annelerinden uzak bir şekilde belki biraz buruk geçirecek ama unutulmamalıdır ki bu onların sağlığı ve mutluluklarının devamı içindir. Çünkü koronavirüs salgını en çok büyüklerimizi, koca çınarlarımızı etkiliyor ve aramızdan ayrılmalarına sebep oluyor. Hem buna vesile olmamak hem de gönüllerinde hoş bir seda bırakmak için kendileriyle yapacağımız telefon görüşmeleri çok önemlidir.

Evet, annelerimizin elini öpemeyebilir, sarılamayabilir ama onlarla telefonlarımızla yapacağımız o kısacık iletişim emin olun onları sevindirmeye yetecektir. Bu duygularla koronavirüs sebebiyle ahirete intikal etmiş tüm annelerimize Allah’tan rahmet, tedavi altında olanlara da bir an önce evlatlarına kavuşmaları için acil şifalar diliyorum”.

Yorumlar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku