Dijital Medya Platformu

İL BAŞKANI KILIÇ, KIZILAY’IN ÇAĞRISINA SESSİZ KALMAMIZ MÜMKÜN DEĞİL

0 268

AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, Türk Kızılay Güneydoğu Anadolu Bölge Müdürü Dr. Naif Yılmaz’ın çağrısını geri çevirmeyerek AK Parti Mardin İl Teşkilatlarıyla birlikte kan bağışında bulundular.

Covid-19 nedeniyle azalan kan stoklarını tekrar canlı tutmak amacıyla Twitter hesabından AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç’a çağrıda bulunan Türk Kızılay Güneydoğu Anadolu Bölge Müdürü Dr. Naif Yılmaz’ın çağrısını geri çevirmeyen AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, AK Parti Mardin İl, ilçe, kadın ve gençlik kolları teşkilatlarından oluşan heyet eşliğinde kan bağışında bulundular.

Amaçlarının bu zor süreçte kan bağışına daha çok destekte bulunmak olduğunu dile getiren AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, “Kan acil değil sürekli ihtiyaçtır, söylemi doğrultusunda topluma örnek teşkil edecek şekilde sadece il yönetimi olarak değil ilçe, gençlik ve kadın kollarımızı da harekete geçirerek kan bağışında bulunduk. Çünkü Kızılay’ın bu çağrısına sessiz kalmamız söz konusu bile olamazdı. Her bir kan bağışının 3 hayat kurtardığına dikkat çekerek kan verebilecek durumda olan herkesi Kızılay’a kan bağışında bulunmaya davet ediyorum”.

Ayrıca Artuklu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Özcoşar, Twitter hesabından kan bağışı için kendisine çağrıda bulunan AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç’ın bu çağrısına sessiz kalmayarak kan bağışında bulunacaklarını belirtti.

Yorumlar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku