Dijital Medya Platformu

Vatandaşlar Yasağa Rağmen Ekmeksiz Kalmadı

0 295

Ramazan Bayramında uygulanan 4 günlük sokağa çıkma yasağı ile birlikte fırıncılar ekstra mesai yaparak, vatandaşları ekmeksiz bırakmadı.

Bayram boyunca sabahın erken saatlerinde itibar pişirdikleri taze ve sıcak ekmekleri mahallele mahalle, sokak sokak dolaşarak, vatandaşlara zamanında ekmeklerini ulaştırmaya gayret etti.

Sokağa çıkma yasağının açıklandığı andan itibaren bayramın birinci günü hariç, geri kalan diğer günlerde tüm imkanlarını seferber ederek, sokağa çıkamayan vatandaşlara hijyen kuralları çerçevesinde ekmek ulaşmaya çalıştı.

Kendi araç ve çalışanlarıyla mahalleleri dolaşarak akşam saatlerine kadar ekmek satışı yapan fırıncılar, vatandaşları ekmeksiz bırakmazken, dezavantajlı vatandaşlarıda ihmal etmedikleri gözlendi. Kapı kapı dolaşarak vatandaşların ekmek ihtiyaçlarını karşılayan fırıncılar, üstlendikleri bu vazifeyi severek ve onur duyarak yerine getirdiklerini ifade ettiler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku