Dijital Medya Platformu

AK Parti Artuklu İlçe Kadın Kolları Başkanı Nurhan Batur Oldu

0 308

Mardin’in Artuklu ilçesinde AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülbahar Mavidemir’in istifasının ardından, AK Parti Artuklu İlçe Kadın Kolları Başkanlığına vekaleten Nurhan Batur atandı.

Yaklaşı üç ay önce AK Parti Artuklu İlçe Kadın Kolları Başkanlığından istifa eden Mavidemir’in ardından boşalan başkanlık koltuğuna vekaleten Nurhan Batur getirildi.

Ak Parti Artuklu İlçe Kadın Kolları Başkanlığına vekalet edecek olan Nurhan Batur yaptığı açıklamada, Genel Merkez tarafından bana tevdi edilen bu görevi layıkıyla yerine getireceğini belirterek, AK Parti’ye oy veren, vermeyen herkesin yanında olacağını söyledi.

Artukluda’da yapılacak olan yeni atama sürecine kadar kendisine gösterilen güvene layık olmak adına elinden geleni yapacağını ifade eden Batur, “Tüm partiler içerisinde kadına en çok değer veren parti AK Parti’dir. Adalet ve Kalkınma Partisi olarak tarihi bakımından önemli olan böylesi bir ilçede görev yapmak beni ziyadesiyle mutlu etmiştir. Bizleri bu göreve layık gören genel merkezimize ve Ak Parti teşkilatımıza şükranlarımı iletiyorum” diye konuştu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku