Dijital Medya Platformu

Vali Demirtaş Pazar Yerlerini İnceledi

0 298

Cumhurbaşkanlığı tarafından yayınlanan valiler kararnamesiyle Adana Valiliğinden Mardin Valiliğine atanan Vali Mahmut Demirtaş, ayağının tozuyla geldiği Mardin Valiliğinde düzenlediği toplantıların ardından sahaya inerek, esnafın ve vatandaşların detlerini dinledi.

Vali Mahmut Demirtaş, Yenişehir Mahallesinde bulunan mevcut kapalı pazar yeri, 13 Mart Mahallesinde pandemi öncesinde kurulan pazar yerlerini kontrol ettikten sonra 13 Mart Mahallesinde yapılması planlanan kapalı semt pazarında incelemelerde bulundu.

Mardin Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Abdullah Yenigün ve Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Kinyas Köle ile beraber pazar yerlerinde yapılması planlanan çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Mardin Vailisi ve Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Mahmut Demirtaş burada yaptığı açıklamada, “Yenişehir Mahallesinde ki kapalı semt pazar yerini ziyaret ederek pazarcı esnaflarımızın sorunlarını dinledik. Aynı zamanda 13 Mart Mahallesi’nde eski pazar yerleri ve yeni kurulacak olan kapalı pazar yerinde incelemelerde bulunduk.

Hemşehrilerimiz için modern alanlar üretmeye devam edeceğiz. Vatandaşlarımızın daha rahat daha müreffeh ve daha sağlıklı bir ortamda alışveriş yapabilmeleri için tüm imkanlarımızı seferber edeceğiz” dedi.

                                                                         Haber:(Halil YORĞUN)

Yorumlar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku