Dijital Medya Platformu

Mardin İl Emniyet Müdürlüğünde görev değişikliği

0 296

Mardin İl Emniyet Müdürlüğünde görev değişimi yapıldı. Mardin İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya’nın yerine Elazığ Zülfü Ağar Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürü Muhittin İlker Emir atandı.

Geçtiğimiz günlerde sağlık sorunları yaşayan Mardin İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya’nın yerine İçişleri Bakanlığı Emniyet Müdürleri atama genelgesiyle Elazığ Zülfü Ağar Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürü Muhittin İlker Emir atandı.

Mardin bürokrasisinde ardarda yaşanan bu hızlı gelişmeler vatandaşların kafasını karıştırdı. Mardin değişimemi uğruyor sorusunu akıllara getirdi. Bu hızlı ve ani değişimlerle birlikte Mardin Valisi, Cumhuriyet Başsavcısı ve Büyükşehir Belediye Genel Sekreterliğinin ardından Mardin İl Emniyet Müdürlüğünde de bir değişiklik yaşandı.

Yaklaşık 10 ay önce Mardin İl Emniyet Müdürlüğü görevine atanan ve sağlık sorunları nedeniyle Mardin’e veda etmek zorunda kalan Hakan Çetinkaya’ya Kıratım Haber ailesi olarak Allah’tan acil şifalar diliyoruz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku