Dijital Medya Platformu

Mardin Başak Spordan İstanbul BBSK Takımına Transfer

0 16

Mardin Başak Spor Kadın Voleybol Takımında uzun zamandır oynayan Defne Tokal, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübüne transfer oldu. Düzenlenen imza töreninin ardından Tokal ilk antrenmanına çıktı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Kadın Voleybol Takımına tarnsfer olan Defne Tokal, bundan böyle 2020-2021 sezonunda (İstanbul BBSK) Voleybol Takımında ter dökecek.
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Kadın Voleybol Takımında düzenlenen imza töreninde kadrosuna 8 yeni ismi daha dahil etti.

2020-2021 sezonunda TVF 1. Ligi’nde mücadele edecek olan İBBSK, Başantrenör Erdim Berber’in çalıştıracağı İBBSK Kadın Voleybol Takımı, Kuzeyboru’dan Neslişah Durgun, İzmir Büyükşehir Belediyespor’dan Aleyna Vence, Beylikdüzü’nden Buse Çetin, THY’den Ayşe Çürük, Göztepe’den Nurten Yalaz ve Melis Katipoğlu, Fenerbahçe’den Sabire Karacaova, Bursa Merinos’tan Pelin Beydüz’le sözleşme imzaladı. Ayrıca geçen yılki kadroda yer alan Selen Değirmencioğlu, Elif Altınay, Buse Çelik ve Melek Erbuğa ile de sözleşme yenilendi.

Kulüp Başkanı Fatih Keleş, İstanbul BBSK’nın Türk sporuna büyük bir katkı sağladığını belirterek, “21 branşta, Türk sporuna hizmet eden kulübümüz, toplumun her katmanında olduğu gibi sporda da kadın-erkek eşitliğini savunmaktadır. Bu bağlamda güçlü bir kadın voleybol takımı oluşturduk. Her branşta olduğu gibi voleybolda da yetiştirici ve yarışmacı kimliğimizle sahalarda olacağız. Öncelikli hedefimiz voleybolseverlere keyif maçlar izlettirebilmek, İstanbullu sporseverlerin beğenisini kazanmak ve milli takımlarımıza yeni sporcular armağan etmek” dedi.
İmza töreni sonrası İstanbul BBSK Kadın Voleybol Takımı ilk antrenmanını yaptı.

Yorumlar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku