Dijital Medya Platformu

Vali Demirtaş, Muhtarlar İle Buluşmalarını Sürdürüyor

0 341

Vali Mahmut Demirtaş, vatandaşların talep ve beklentilerini dinlemek üzere gerçekleştirdiği muhtarlar ile toplantılarına devam ediyor.

İlçelerimizin merkez ve kırsal mahallelerinde görev yapan muhtarlar ile yaptığı toplantılarla vatandaşların sorun ve taleplerini birinci ağızdan dinlemeyi sürdüren Vali Demirtaş, Valilik Dara toplantı salonunda ArtukluMuhtarlar Dernek Başkanı Mehmet Bakay ile beraberindeki muhtarlar ve diğer ilçelerimizde görev yapan muhtarlarla bir araya geldi.
Muhtarların sorun ve taleplerini dinleyen Vali Demirtaş, ihtiyaç ve taleplerin çözüme kavuşturulması yönünde gerekli çalışmaların yapıldığını söyledi.

Kamu hizmetlerinin etkin, verimli ve güvenli bir şekilde sunulması ve sorunların en kısa sürede ilgili makamlara iletilmesi konusunda muhtarların, devletimizin gözü ve kulağı olduğunu vurgulayan Vali Demirtaş, problemlerin en kısa sürede çözüme kavuşturulması için gayret gösterileceğini ifade ederek muhtarlara görevlerinde başarılar diledi.
Toplantı muhtarların, mahalleleriyle ilgili talep ve sorunlarını dile getirmesinin ardından sona erdi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku