Dijital Medya Platformu

Vali Demirtaş, DİKA Yönetim Kurulu Toplantısına Katıldı

0 192

Vali Mahmut Demirtaş, Batman’da gerçekleşen Dicle Kalkınma Ajansı (DİKA) Ağustos ayı yönetim kurulu toplantısına katıldı.

Batman Valisi Hulusi Şahin başkanlığında yapılan toplantıya, Mardin Valisi Mahmut Demirtaş, Şırnak Valisi Ali Hamza Pehlivan, Dicle Kalkınma Ajansı (DİKA) Genel Sekreteri Ahmet Alanlı ve diğer kurul üyeleri katıldı.
Gündem maddelerinin görüşüldüğü toplantıda, Ajansın devam etmekte olan 2018 Yılı Mali Destek Programları ile Cazibe Merkezlerini Destekleme Programı Projeleri ve Güdümlü Projelere ilişkin Nisan-Haziran 2020 dönemi Program İlerleme Raporları Kurul’a sunuldu. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından Ajans’ın iş ve işlemlerinin teftişi hususunun incelenmesi amacıyla görevlendirilen Bakanlık müfettişleri tarafından düzenlenen teftiş raporları hakkında Kurul’un bilgilendirilmesinin ardından toplantı sona erdi.

Vali Demirtaş, daha sonra Batman Valiliğini ziyaret ederek Batman Valisi Hulusi Şahin ve Şırnak Valisi Ali Hamza Pehlivan bir araya gelerek bir süre sohbet ettikten sonra Batman’dan ayrıldı.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku