Dijital Medya Platformu

Mardin Artuklu Üniversitesi Rektörü İbrahim Özcoşar’dan Karantina Duyurusu

0 38

Mardin Artuklu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Özcoşar iki hafta boyunca aile üyeleri ile birlikte karantina sürecinde olduklarını ve Covid tedavisi gördüklerini duyurdu.

Aile üyeleri ile birlikte 16 gün boyunca sıkıntılı bir süreçten geçtiklerini fakat şu an durumlarının iyi olduğunu belirten Prof. Dr. Özcoşar, istirahat süreçlerinin birkaç gün daha süreceğini bildirdi.
Rahatsızlık sürecinde gelen aramalara cevap veremediğini aktaran Özcoşar;

“Hastalık sürecinde birçok dostun telefonlarına ve mesajlarına cevap veremedim. Öğrencilerimizin bazı soru ve istekleri de cevapsız kaldı. Herkes hakkını helal etsin. En kısa zamanda arayan herkese döneceğim inşallah” dedi.
Mardin İl Sağlık Müdürlüğü ve Devlet Hastanesi filyasyon ekiplerinin inanılmaz güzel çalıştıklarını da vurgulayan Özcoşar, yaşadığı rahatsızlık süreci boyunca Mardin’de sağlık çalışanlarının fedakârca ve kahramanca çalıştıklarına şahit olduklarını belirterek tüm sağlık çalışanlarına teşekkürlerini iletti.

Haber : (Halil YORĞUN)

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku