Dijital Medya Platformu

Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan V. Mahmut Demirtaş, sertifika törenine katıldı

0 14

Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan V. Mahmut Demirtaş’ın katılımlarıyla, Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı bünyesinde eğitimlerini başarıyla tamamlayan personele sertifikaları verildi.

Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı Konferans Salonunda gerçekleştirilen eğitimlerde, yangının yapısı, yangının gelişimi, yanma ve yangın bilgisi, yangın yerindeki tehlikeler, LPG ve doğalgaz bilgisi, söndürme maddeleri ve söndürme teknikleri, ekip çalışması eğitimi, köpük çeşitleri ve köpük kullanma eğitimi, genel araç bakımı ve eğitimi ile pompa eğitimi ve bakımı gibi konular üzerinde duruldu.

Personelin görevleri ile yangınlara organize şeklinde hızlı müdahale etmek amacıyla başlatmış olduğu hizmet içi eğitimin sona ermesiyle 27 personel için İtfaiye Daire Başkanlığında sertifika programı düzenlendi.
Programa Mardin Büyükşehir Belediye Başkan V. Mahmut Demirtaş ve Genel Sekreter Murat Süzen, Daire Başkanı Hakan Kaplan ile eğitim alan personel katıldı.

Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan V. Demirtaş, sertifika verdiği personele başarılar diledi.

Haber : (Halil YORĞUN)

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku