Dijital Medya Platformu

Online Dijital Pazarlama Eğitimi

0 11

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Kalkınma Ajansları Genel Müdürlüğü ile Facebook tarafından organize edilen online “Dijital Pazarlama Eğitimi” 15 Eylül 2020 Salı günü 14:00-16:00 saatleri arasında gerçekleşecek.

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Kalkınma Ajansları Genel Müdürlüğü ile Facebook tarafından organize edilen online “Dijital Pazarlama Eğitimi” Dicle Kalkınma Ajansı, Karacadağ Kalkınma Ajansı ve İpekyolu Kalkınma Ajansı iş birliğiyle dijital pazarlama konusunda yerelde kurumsal kapasite artışının sağlanması amacıyla gerçekleşecek olan online Dijital Pazarlama Eğitimine katılım ücretsiz olup herkese açık olacaktır.

Yapılacak olan eğitim kapsamında kamu, özel sektör ve sivil toplum kuruluşlarının Facebook ve Instagram üzerinden daha fazla kişiye daha etkili bir şekilde ulaşabilmek için yürütebilecekleri reklam kampanyaları (sponsorlu gönderiler) ele alınacaktır. Böylece farklı reklam türleri, hedef kitle seçimi, bütçe ve zamanlama, reklam alanları, doğru görsel seçimi ve ölçümleme gibi başlıklar üzerinde durulacaktır. Eğitim katılımcıları ayrıca, Facebook destek ekibine doğrudan ulaşabilmek için yapmaları gereken işlemler hakkında da bilgilendirilecektir.

Eğitime kayıt yaptıran kişilere gönderilecek kayıt onay e-postasında yer alan ‘Join Webinar’ linkine tıklayarak eğitime katılım sağlanacaktır.

Haber : (Halil YORĞUN)

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku