KIR'ATIM GÜNCEL HABERLER (KIRATIM HABER) - KIR'ATIM GAZETESİ | Haber Girişi: 26.05.2022 - 10:32, Güncelleme: 26.05.2022 - 10:32

Mardin'de Stand-Up Show Gösterisi

 

Mardin'de Stand-Up Show Gösterisi

Mardin'de gençler, Şerif Çiçek'in stand-up show gösterisi ile eğlenerek saatlerce hoşça vakit geçirdi. Del-Mar Rock Cafe'de gerçekleşen gösteriye bir çok Mardinli sanat sever katıldı.
Alkışlar arasında sahneye gelerek gösterisine başlayan ve yaklaşık iki saat sahnede kalan sevilen stand-up sanatçısı Şerif Çiçek, kendine has üslubuyla yaptığı espriler katılımcıları güldürmekten kırdı geçirdi. Katılımcılara unutulmayacak bir akşam yaşatan sevilen stand-up sanatçısı Çiçek, gösterisinde katılımcılara yönelttiği sorulara net ve samimi cevaplar almaya özen gösterdi. Katılımcılar, Şerif Çiçek'in Stand-Up Show gösterisine yoğun ilgi göstererek, kahkahalara boğuldu. Çiçek, günlük yaşamda karşılaştığı durumlardan hazırladığı esprilerle izleyenlerden büyük alkış aldı. Stand-up sanatçısı Şerif Çiçek, programın sonunda yaptığı konuşmada; "Saatlerdir beni sabırla dinlediğiniz için sizlere teşekkür ediyorum. Her sanatın bir güzelliği vardır. Sanata karşı kararlı ve sabırlı olun. Çekinmeden yeteneğinizi ortaya koyun. Bunu gerçekleştirmek ve hayallerinize ulaşmak için sizi seven size yapamazsın diyenlere inat hayallerinizi gerçekleştirin. Göreceksiniz senden bir şey olmaz diyenler zamanla nasılda bir şey olduğunuzu ve neler yapabileceğinizi hayretler içinde görecekler. Yeterki azimli olun, sabredin ve caymayın" dedi.
Mardin'de gençler, Şerif Çiçek'in stand-up show gösterisi ile eğlenerek saatlerce hoşça vakit geçirdi. Del-Mar Rock Cafe'de gerçekleşen gösteriye bir çok Mardinli sanat sever katıldı.

Alkışlar arasında sahneye gelerek gösterisine başlayan ve yaklaşık iki saat sahnede kalan sevilen stand-up sanatçısı Şerif Çiçek, kendine has üslubuyla yaptığı espriler katılımcıları güldürmekten kırdı geçirdi.

Katılımcılara unutulmayacak bir akşam yaşatan sevilen stand-up sanatçısı Çiçek, gösterisinde katılımcılara yönelttiği sorulara net ve samimi cevaplar almaya özen gösterdi. Katılımcılar, Şerif Çiçek'in Stand-Up Show gösterisine yoğun ilgi göstererek, kahkahalara boğuldu. Çiçek, günlük yaşamda karşılaştığı durumlardan hazırladığı esprilerle izleyenlerden büyük alkış aldı.

Stand-up sanatçısı Şerif Çiçek, programın sonunda yaptığı konuşmada; "Saatlerdir beni sabırla dinlediğiniz için sizlere teşekkür ediyorum. Her sanatın bir güzelliği vardır. Sanata karşı kararlı ve sabırlı olun. Çekinmeden yeteneğinizi ortaya koyun. Bunu gerçekleştirmek ve hayallerinize ulaşmak için sizi seven size yapamazsın diyenlere inat hayallerinizi gerçekleştirin. Göreceksiniz senden bir şey olmaz diyenler zamanla nasılda bir şey olduğunuzu ve neler yapabileceğinizi hayretler içinde görecekler. Yeterki azimli olun, sabredin ve caymayın" dedi.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.