Vali Tuncay Akkoyun'un Babalar Günü Mesajı

KIR'ATIM GÜNCEL HABERLER (KIRATIM HABER) - KIR'ATIM GAZETESİ | 16.06.2024 - 14:32, Güncelleme: 16.06.2024 - 14:32
 

Vali Tuncay Akkoyun'un Babalar Günü Mesajı

Varlıklarıyla evlatlarına güç ve güven veren merhamet timsali tüm babalarımızın “Babalar Günü’nü” tebrik ediyorum.
Çocukları için müşfik bir sığınak olan, tecrübeleriyle yol gösteren babalarımıza her daim minnettar olduğumuzu belirtmek istiyorum.  Babalarımız kadim medeniyetimizde ve inancımızda ulvi bir konuma sahiptir. Peygamber efendimiz Hadis-i Şerif’inde: “Babanın, evladına duası, Peygamberlerin ümmetine olan duası gibidir.” buyurmaktadır. Bu bilinçle babalarımızın kıymetini bilmeli her daim hayır dualarına talip olmalıyız.  Sadece bugün değil her gün babalarımıza sevgi ve saygı göstermek, en ulvi sorumluluğumuzdur.  Bu vesileyle ahirete irtihal etmiş tüm babalarımızı rahmetle yâd ediyorum. Şehitlerimizin ve gazilerimizin kıymetli babaları başta olmak üzere tüm babalarımızın babalar gününü kutluyorum.
Varlıklarıyla evlatlarına güç ve güven veren merhamet timsali tüm babalarımızın “Babalar Günü’nü” tebrik ediyorum.

Çocukları için müşfik bir sığınak olan, tecrübeleriyle yol gösteren babalarımıza her daim minnettar olduğumuzu belirtmek istiyorum. 
Babalarımız kadim medeniyetimizde ve inancımızda ulvi bir konuma sahiptir. Peygamber efendimiz Hadis-i Şerif’inde: “Babanın, evladına duası, Peygamberlerin ümmetine olan duası gibidir.” buyurmaktadır. Bu bilinçle babalarımızın kıymetini bilmeli her daim hayır dualarına talip olmalıyız. 
Sadece bugün değil her gün babalarımıza sevgi ve saygı göstermek, en ulvi sorumluluğumuzdur. 
Bu vesileyle ahirete irtihal etmiş tüm babalarımızı rahmetle yâd ediyorum. Şehitlerimizin ve gazilerimizin kıymetli babaları başta olmak üzere tüm babalarımızın babalar gününü kutluyorum.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.