YEŞİLAYMARDİN GENÇLERE ULAŞIYOR

KIR'ATIM GÜNCEL HABERLER (KIRATIM HABER) - KIR'ATIM GAZETESİ | 28.09.2022 - 09:27, Güncelleme: 28.09.2022 - 09:27
 

YEŞİLAYMARDİN GENÇLERE ULAŞIYOR

Yeşilay Mardin Şubesi’ne Bağlı Artuklu Üniversitesi Genç Yeşilay topluluğu, kampüs içerisinde stand açarak kendi yaşıtlarını bağımlılıklar ile mücadele konusunda bilgilendirme ve gönüllü kazanımı konularında çalışmalar yapıyor.
BAĞIMSIZ GENÇLİK MARDİN’DE  Bir asırıaşan  İyi ve sağlıklıyasam amacıyla proje ve faaliyetlerini sürdüren Yeşilay, Mardin şubesindeki gençlik kulübü ile gençlere ulaşıyor. Etkinlikler düzenliyor sağlıklı yaşam ve bağımlılıklar ile mücadele alanında çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Genç Yeşilay Mardin Başkanı MerveERASLAN yaptığı açıklamada ‘ Yeşilay olarak toplumun her kesimine olduğu gibi üniversite gençliği olarak kendi arkadaşlarımıza sağlıklı yaşamı öneriyoruz, kendi yapılanmamız sayesinde onlara ulaşıyoruz, bağımsız gençlik olarak çalışıyoruz , bu gün açtığımız standımıza yoğun ilgi gördük bu bizleri mutlu etti ‘’dedi YEŞİLAY YENİ ŞUBESİNİ GENÇLERE AÇTI Yakın bir zamanda kongre ile yenilenen yüzü ile çalışmalarına hız veren Yeşilay Mardin Şubesi Polisevi Karşısında Doğan Center altıda modern ofisi ile hizmet veriyor. Şubede ayrıca açık kapı uygulaması yapan şube içinde gençler için özel kitaplık kafe alanı ve ücretsiz ikramlar ile gençlere ayrı önem veriliyor.
Yeşilay Mardin Şubesi’ne Bağlı Artuklu Üniversitesi Genç Yeşilay topluluğu, kampüs içerisinde stand açarak kendi yaşıtlarını bağımlılıklar ile mücadele konusunda bilgilendirme ve gönüllü kazanımı konularında çalışmalar yapıyor.

BAĞIMSIZ GENÇLİK MARDİN’DE

 Bir asırıaşan  İyi ve sağlıklıyasam amacıyla proje ve faaliyetlerini sürdüren Yeşilay, Mardin şubesindeki gençlik kulübü ile gençlere ulaşıyor. Etkinlikler düzenliyor sağlıklı yaşam ve bağımlılıklar ile mücadele alanında çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Genç Yeşilay Mardin Başkanı MerveERASLAN yaptığı açıklamada ‘ Yeşilay olarak toplumun her kesimine olduğu gibi üniversite gençliği olarak kendi arkadaşlarımıza sağlıklı yaşamı öneriyoruz, kendi yapılanmamız sayesinde onlara ulaşıyoruz, bağımsız gençlik olarak çalışıyoruz , bu gün açtığımız standımıza yoğun ilgi gördük bu bizleri mutlu etti ‘’dedi

YEŞİLAY YENİ ŞUBESİNİ GENÇLERE AÇTI

Yakın bir zamanda kongre ile yenilenen yüzü ile çalışmalarına hız veren Yeşilay Mardin Şubesi Polisevi Karşısında Doğan Center altıda modern ofisi ile hizmet veriyor. Şubede ayrıca açık kapı uygulaması yapan şube içinde gençler için özel kitaplık kafe alanı ve ücretsiz ikramlar ile gençlere ayrı önem veriliyor.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.