SPOR (KIRATIM HABER) - KIR'ATIM GAZETESİ | Haber Girişi: 22.06.2022 - 14:08, Güncelleme: 22.06.2022 - 14:09

Midyat’ta İlk Kez Ayak Tenis Turnuvası Düzenlecek

 

Midyat’ta İlk Kez Ayak Tenis Turnuvası Düzenlecek

Mardin’in Midyat İlçesinde ilk defa AyakTenis Turnuvası düzenleniyor.
Midyat Belediyesince, ilçede Yaz Spor Etkinlikleri kapsamında, ilk kez Ayak Tenis (Footballtennis)Turnuvası düzenlenecek. Turnuvaya 16 yaş ve üzeri tüm vatandaşlara açık olacak. Ayak Tenis Turnuvası Futnet olarak da bilinenFootballtennis, futbolla oynanan bir spordur. Kayıtlar ve geniş bilgi için 22 -25Haziran 2022 tarihleri arasında Midyat Belediyesi Binbaşı Abdurrahman efendi Millet Bahçesinde alınacaktır. Turnuva Başlangıç Tarihi ise, 27 Haziran Pazartesi günü yine aynı Midyat Belediyesi Binbaşı Abdurrahman efendi Millet Bahçesi başlanacağı duyuruldu. Ayak Tensi oynayanlar kadar izleyenlerin de eğlendiği etkinlikle, eğlencenin keyfini çıkarıyorlar.
Mardin’in Midyat İlçesinde ilk defa AyakTenis Turnuvası düzenleniyor.

Midyat Belediyesince, ilçede Yaz Spor Etkinlikleri kapsamında, ilk kez Ayak Tenis (Footballtennis)Turnuvası düzenlenecek. Turnuvaya 16 yaş ve üzeri tüm vatandaşlara açık olacak.

Ayak Tenis Turnuvası Futnet olarak da bilinenFootballtennis, futbolla oynanan bir spordur.

Kayıtlar ve geniş bilgi için 22 -25Haziran 2022 tarihleri arasında Midyat Belediyesi Binbaşı Abdurrahman efendi Millet Bahçesinde alınacaktır.

Turnuva Başlangıç Tarihi ise, 27 Haziran Pazartesi günü yine aynı Midyat Belediyesi Binbaşı Abdurrahman efendi Millet Bahçesi başlanacağı duyuruldu.

Ayak Tensi oynayanlar kadar izleyenlerin de eğlendiği etkinlikle, eğlencenin keyfini çıkarıyorlar.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.